Warning: Undefined variable $categories in /usr/home/slawekpaciorek/domains/next-company.pl/public_html/wp-content/themes/spit_theme_2021/page.php on line 6 Warning: Trying to access array offset on value of type null in /usr/home/slawekpaciorek/domains/next-company.pl/public_html/wp-content/themes/spit_theme_2021/page.php on line 6 Warning: Attempt to read property "name" on null in /usr/home/slawekpaciorek/domains/next-company.pl/public_html/wp-content/themes/spit_theme_2021/page.php on line 6 Warning: Undefined array key 0 in /usr/home/slawekpaciorek/domains/next-company.pl/public_html/wp-content/themes/spit_theme_2021/page.php on line 7 Warning: Attempt to read property "category_description" on null in /usr/home/slawekpaciorek/domains/next-company.pl/public_html/wp-content/themes/spit_theme_2021/page.php on line 7

O firmie

Najlepszy dystrybutor folii stretch na Mazowszu

Next Company to czołowy dystrybutor najwyższej jakości folii stretch o znakomitych parametrach wytrzymałościowych na terenie województwa mazowieckiego. Sprzedaż folii stretch to nasze zajęcie od ponad 10 lat. W śród naszych klientów znajdują się sklepy, magazyny i biura na terenie Warszawy, Grodziska Mazowieckiego, Legionowa, Piaseczna, Nowego Dworu, Pruszkowa, Ożarowa Mazowieckiego oraz innych miejscowości. Nasi klienci cenią nas za szybkość działania, elastyczność oraz wzorową komunikację. Towar staramy się dostarczyć niezwłocznie po zamówieniu lub wg wytycznych klienta. Codziennie rozwozimy setki ton foli stretch oraz innego towaru do konfekcjonowania gwarantując naszym klientom stałość dostaw oraz dogodne warunki współpracy.

Najlepsze rozwiązania dotyczące pakowania i zabezpieczania towaru

Oferowana przez nas folia jest rozciągliwa i mocno klei się do pakowanego przedmiotu. Jest bardzo elastyczna, a przy tym wtrzymała. Oferujemy folie stretch ręczne i maszynowe. Dostępne są rolki o gramaturze od 1 kg do 3 kg oraz maszynowe ok. 17 kg. Wysoka wytrzymałość to jedna z głównych zalet wyróżniających folię stretch . Jako bezpośredni dystrybutor zadbaliśmy, by folię można było bardzo mocno naciągać na owijanych paczkach lub paletach. Posiadamy w ofercie również folie Power ,której rozciągliwość jest jeszcze większa. Zmniejsza to koszty pakowania towarów. W naszej ofercie znajdują się również folie pęcherzykowe do zabezpieczania przesyłek w transporcie lub delikatnego towaru podczas składowania. Wśród innych produktów znajdą Państwo folię LDPE, poliolefina, taśmy klejące, etykiety termo, taśmy PP oraz wiele innych produktów potrzebnych do pakowania i zabezpieczenia produktów. Jesteśmy sprawdzonym i godnym polecenia partnerem biznesowym. Wszystko co potrzebne do zabezpieczania towaru znajdą Państwo u nas.

Topowe produkty - folie stretch, taśmy i akcesoria

Akcesoria – pistolet do taśmy

Pistolet do taśmy klejącej, ułatwia codzienne korzystanie z taśm klejących. Doskonałe narzędzie dla magazynów i sklepów internetowych.

Naciąg taśmyHamulecErgonomiczna rączka
+++
Cena : od 25 zł netto

Taśma pakowa – pp

Taśma pakowa PP jest idealna do zabezpieczania palet oraz ciężkich wysyłek. Jest odporna na działanie wody i rozciąganie, dopasowuje się do kształtu przesyłki lub towaru.

DługośćSzerokoścGrubośćWagaZapinka
2000 m12 mm0,6mmok 12 kgCB5-16mm
Cena : 150 zł netto

Taśma klejąca – akryl

Taśma klejąca z klejem akrylowym. Najbardziej ekonomiczna i pospolita wśród taśma. Dostępna w kolorze szarym lub transparentna. Taśma ta doskonale się sprawdzi podczas zabezpieczania kartonów i przesyłek.

DługośćTyp kleju
około 50 mklej akrylowy
Cena : od 1,80 zł netto

Folia stretch, czarna – 1,5 kg

folia stretch czarna

Czarna, rozciągliwa folia ochronna typu stretch. Optymalna długość roli ułatwia użytkowanie. Folia stretch to doskonały sposób na zabezpieczenie przesyłek paletowych i paczek.

Waga bruttoSzerokośćGrubośćKolor
1,5 kg500 mm8-30 myczarny
Cena : 14,70 zł netto

Folia czarna, stretch – 3,0 kg

folia_stretch_3kg

Folia do ręcznego owijania palet oraz paczek, bardzo długa i ekonomiczna rolka. Doskonała do zabezpieczania wszelkiego rodzaju ładunku. Doskonale chroni przed kurzem i wilgocią.

Waga bruttoSzerokośćGrubośćKolor
3 kg500 mm8-30 myczarny
Cena : 28,90 zł netto

Folia transparentna – 3 kg

Przeźroczysta folia stretch do użytku ręcznego. Doskonale się sprawdzi w magazynie przy pakowaniu przesyłek i zabezpieczaniu palet. Chroni przesyłkę przed zamoczeniem i zabrudzeniem.

Waga bruttoSzerokośćGrubośćKolor
3 kg500 mm8-30 mybezbarwny
Cena : 26,65 zł netto