Kontakt

Przez formularz kontaktowy mogą Państwo poprosić o ofertę lub zadać pytania dotyczące realizacji zamówień, oczywiście na maile odpowiadamy w miarę możliwości, staramy się jak najszybciej.

  Topowe produkty - folie stretch, taśmy i akcesoria

  Akcesoria – pistolet do taśmy

  Pistolet do taśmy klejącej, ułatwia codzienne korzystanie z taśm klejących. Doskonałe narzędzie dla magazynów i sklepów internetowych.

  Naciąg taśmyHamulecErgonomiczna rączka
  +++
  Cena : od 25 zł netto

  Taśma pakowa – pp

  Taśma pakowa PP jest idealna do zabezpieczania palet oraz ciężkich wysyłek. Jest odporna na działanie wody i rozciąganie, dopasowuje się do kształtu przesyłki lub towaru.

  DługośćSzerokoścGrubośćWagaZapinka
  2000 m12 mm0,6mmok 12 kgCB5-16mm
  Cena : 150 zł netto

  Taśma klejąca – akryl

  Taśma klejąca z klejem akrylowym. Najbardziej ekonomiczna i pospolita wśród taśma. Dostępna w kolorze szarym lub transparentna. Taśma ta doskonale się sprawdzi podczas zabezpieczania kartonów i przesyłek.

  DługośćTyp kleju
  około 50 mklej akrylowy
  Cena : od 1,80 zł netto

  Folia stretch, czarna – 1,5 kg

  folia stretch czarna

  Czarna, rozciągliwa folia ochronna typu stretch. Optymalna długość roli ułatwia użytkowanie. Folia stretch to doskonały sposób na zabezpieczenie przesyłek paletowych i paczek.

  Waga bruttoSzerokośćGrubośćKolor
  1,5 kg500 mm8-30 myczarny
  Cena : 14,70 zł netto

  Folia czarna, stretch – 3,0 kg

  folia_stretch_3kg

  Folia do ręcznego owijania palet oraz paczek, bardzo długa i ekonomiczna rolka. Doskonała do zabezpieczania wszelkiego rodzaju ładunku. Doskonale chroni przed kurzem i wilgocią.

  Waga bruttoSzerokośćGrubośćKolor
  3 kg500 mm8-30 myczarny
  Cena : 28,90 zł netto

  Folia transparentna – 3 kg

  Przeźroczysta folia stretch do użytku ręcznego. Doskonale się sprawdzi w magazynie przy pakowaniu przesyłek i zabezpieczaniu palet. Chroni przesyłkę przed zamoczeniem i zabrudzeniem.

  Waga bruttoSzerokośćGrubośćKolor
  3 kg500 mm8-30 mybezbarwny
  Cena : 26,65 zł netto