Warning: Undefined variable $categories in /usr/home/slawekpaciorek/domains/next-company.pl/public_html/wp-content/themes/spit_theme_2021/page.php on line 6 Warning: Trying to access array offset on value of type null in /usr/home/slawekpaciorek/domains/next-company.pl/public_html/wp-content/themes/spit_theme_2021/page.php on line 6 Warning: Attempt to read property "name" on null in /usr/home/slawekpaciorek/domains/next-company.pl/public_html/wp-content/themes/spit_theme_2021/page.php on line 6 Warning: Undefined array key 0 in /usr/home/slawekpaciorek/domains/next-company.pl/public_html/wp-content/themes/spit_theme_2021/page.php on line 7 Warning: Attempt to read property "category_description" on null in /usr/home/slawekpaciorek/domains/next-company.pl/public_html/wp-content/themes/spit_theme_2021/page.php on line 7

Kontakt

Dzień dobry! Poniżej znajdą Państwo dwie opcje kontaktu z naszą firmą. Telefonicznie mogą Państwo załatwić najprostsze tematy, tj. dowiedzieć się o dostępność produktów, umówić spotkanie lub spytać o realizację zamówień. Poprzez maila mogą Państwo złożyć zapytanie ofertowe lub każde inne i uzyskać jak najlepszą odpowiedź. Na wiadomości mailowe odpowiadamy szybko w kolejności zgłoszeń i staramy się robić to jak najszybciej. Mogą również Państwo wypełnić prosty formularz kontaktowy i poczekać na odpowiedź obsługi naszego serwisu. Preferujemy mail i telefon !

Szybki kontakt – szybkie tematy

664 128 787

nextcompany.sp@gmail.com

Formularz kontaktowy – napisz coś więcej

  Topowe produkty - folie stretch, taśmy i akcesoria

  Akcesoria – pistolet do taśmy

  Pistolet do taśmy klejącej, ułatwia codzienne korzystanie z taśm klejących. Doskonałe narzędzie dla magazynów i sklepów internetowych.

  Naciąg taśmyHamulecErgonomiczna rączka
  +++
  Cena : od 25 zł netto

  Taśma pakowa – pp

  Taśma pakowa PP jest idealna do zabezpieczania palet oraz ciężkich wysyłek. Jest odporna na działanie wody i rozciąganie, dopasowuje się do kształtu przesyłki lub towaru.

  DługośćSzerokoścGrubośćWagaZapinka
  2000 m12 mm0,6mmok 12 kgCB5-16mm
  Cena : 150 zł netto

  Taśma klejąca – akryl

  Taśma klejąca z klejem akrylowym. Najbardziej ekonomiczna i pospolita wśród taśma. Dostępna w kolorze szarym lub transparentna. Taśma ta doskonale się sprawdzi podczas zabezpieczania kartonów i przesyłek.

  DługośćTyp kleju
  około 50 mklej akrylowy
  Cena : od 1,80 zł netto

  Folia stretch, czarna – 1,5 kg

  folia stretch czarna

  Czarna, rozciągliwa folia ochronna typu stretch. Optymalna długość roli ułatwia użytkowanie. Folia stretch to doskonały sposób na zabezpieczenie przesyłek paletowych i paczek.

  Waga bruttoSzerokośćGrubośćKolor
  1,5 kg500 mm8-30 myczarny
  Cena : 14,70 zł netto

  Folia czarna, stretch – 3,0 kg

  folia_stretch_3kg

  Folia do ręcznego owijania palet oraz paczek, bardzo długa i ekonomiczna rolka. Doskonała do zabezpieczania wszelkiego rodzaju ładunku. Doskonale chroni przed kurzem i wilgocią.

  Waga bruttoSzerokośćGrubośćKolor
  3 kg500 mm8-30 myczarny
  Cena : 28,90 zł netto

  Folia transparentna – 3 kg

  Przeźroczysta folia stretch do użytku ręcznego. Doskonale się sprawdzi w magazynie przy pakowaniu przesyłek i zabezpieczaniu palet. Chroni przesyłkę przed zamoczeniem i zabrudzeniem.

  Waga bruttoSzerokośćGrubośćKolor
  3 kg500 mm8-30 mybezbarwny
  Cena : 26,65 zł netto